-6.3 ℃

Kärdla lennujaam osaleb Kodukohvikutepäeval

02.08.2023

3.-5. augustil avavad oma õueväravad 32 kodukohvikut üle Hiiumaa. Laupäeval, 5. augustil kell 12.00-18.00 on Kärdla lennujaamas avatud pop-up kohvik “Tahan lennata.“ Lennundusest inspireeritud kohviku menüüst leiab nii äri-, turisti- kui ka flex-klassi pakkumisi. Lisaks kohvikule on Kärdla lennujaamas ka palju muud põnevat.

Lennundusest inspireeritud kohviku menüüst leiab nii äri-, turisti- kui ka flex-klassi pakkumisi.

13.30 tervitus Hiiumaa Puhkpillipäevade puhkpilliorkestrilt.
14.30 Eesti Lennuakadeemia töötuba „Hollywood versus reaalsus“, mida viivad läbi Lennuakadeemia piloodieriala värskelt lõpetanud Hiiumaa noormehed Kristjan Hinno ja Andres Kriiska.

Kogu päeva vältel toimuvad lennujaama ekskursioonid (hind 5€ täiskasvanu, lapsed alla 12 tasuta), kus tutvustatakse õhusõiduki teenindamisega seotud ruume, tehnikat ja tööülesandeid.
Lastenurgas on võimalik meisterdada ja mängida kogupere seiklusmänge. Lisaks saavad lapsed tasu eest sõita Soo-Oru tallide hobuvankriga ja Klötsimäe ponidega.
Kohapeal on võimalus osaleda loteriis ja soetada endale põnevaid meeneid BOB-ist ehk pardamüügist.

Sobivate ilmastikutingimuste korral stardib laupäeval, alates kell 12:30 väikelennuk Piper PA28, mis teostab Hiiumaa kohal huvilende. Kel soov Hiiumaa kohal tiir teha, siis kokkuleppel piloodiga on see võimalik. Täpsem info kohapealt.
NB! Tegemist ei ole ärilise lennutegevusega ja sellest tulenevalt kohalduvad lendudele leebemad, üldlennunduse nõuded.

4. ja 6. augustil väljub lisalend Tallinnast kell 15.00 ja Kärdlast kell 16.00. Õhtune põhireis väljub endiselt Tallinnast 17.00 ja Kärdlast 18.00. Õhureis kestab 30 minutit ja pilet on 25 eurot. Täpsem info ja piletid www.eestilennud.ee või Kärdla lennujaama kassast telefonil 463 1381.

Hiiuma kodukohvikutepäeva kohta saad täpsemalt lugeda siit

Peatse kohtumiseni Kärdla lennujaamas!